Vložit inzerát

SENIOR FINANCIAL ACCOUNTANT | 50 000 - 70 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte si práci na pozici SENIOR ÚČETNÍ?
Máte již bohaté zkušenosti v oblasti účetnicví?
Pak hledám právě Vás!

- samostatné zpracováni účetních dat na základě interních procedur
- věcná kontrola a zaúčtování přijatých faktur
- účtování složitějších operací v hlavní knize
- účtování majetku
- kontrola saldokont
- spolupráce při přípravě účetních závěrek
- spolupráce se zpracováním daňových přiznání a hlášení

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru min. 4 roky
- zkušenosti z oblasti účetnictví a dobré znalosti daňových předpisů
- orientace ve změnách platné legislativy v oblasti účetnictví
- znalost podvojného účetnictví
- schopnost samostatného, přesného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, flexibilita
- znalost NJ výhodou
- znalost SW typu Navision/SAP výhodou (není podmínkou)
- dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek