Vložit inzerát

Montážní pracovník/montér - radiové technologie

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi manuálně zručný a fanoušek techniky?
Máš zájem se stát specialistou v oblasti rádiových sítí?
Že jsi čerstvý absolvent? Nevadí! Pošli nám svůj životopis!

Jedná se o výstavbu a servis technologických celků pro provoz rádiové sítě (zaučení na pozici je zajištěné).

Náplň práce:
- zámečnická práce se železem (např. výroba výložníků pro anténní systémy), které jsou osazeny technologií pro přenos dat
- kompletace a zapojování technologie pro datové přenosy (elektromechanika – letování a krimpování konektorů, a jiné)
- umístění technologických celků na telekomunikační stožáry, na rozhledny, či výškové budovy (práce ve výškách do 90m)
- základní práce s PC (email, word, excel)
- dohled nad funkčností radiové sítě a její servis po celé ČR (výjezd mimo Prahu cca jednou za týden)

Pracovní doba je od pondělí do pátku, 8:00 hodin - 16:30 hodin

Mzda: od 34 000 Kč (dle zkušeností)
Lokalita: Praha

Požadavky

- SOU, nejlépe v oboru elektro
- platná vyhláška 50 §5 a nebo vyšší
- ochota práce ve výškách (až do 90m)
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 34000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek