Vložit inzerát

SERVISNÍ INŽENÝR | AŽ 55 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost z oblasti servisu strojů a výrobních linek? Domluvíte se anglicky, nevadí Vám cestování a máte platnou vyhlášku 50?
Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti návrhů, instalace a servisu strojů (výrobních linek pro potravinářský průmysl) hledá vhodného uchazeče na pozici Servisního inženýra.

Náplň práce:
- Instalace a servis zařízení u zákazníka
- Práce na projektech v ČR a zahraničí
- Dohled nad dokončením prací ve stanovené lhůtě
- Práce na instalaci zařízení a uvedení do provozu
- Úzká spolupráce s projektovými týmy ve všech fázích projektu
- Komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
- Pravidelné reporty nadřízenému

Požadavky

- Vzdělání elektrotechnického směru
- Vyhláška 50 § 6, případně § 5
- Znalost AJ pro denní využití
- Zkušenost z oblasti instalace, uvedení do provozu nebo servisu strojů/výrobních linek
- Velkou výhodou je znalost výrobních linek z potravinářského průmyslu
- Komunikační schopnosti
- Ochota cestovat (střední a východní Evropa)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek