Vložit inzerát

JAVA DEVELOPER (BE) | REMOTE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě programovat v Java a Java SE? Máš zkušenosti s verzovacími systémy např. GIT?

Možnost pracovat z Prahy, Ostravy nebo Plzně.

Vývoj back-end služby telekomunikačního systému řízení letového provozu v Javě. Systém běží v Docker kontejnerech a komunikuje prostřednictvím protokolů např. SIP, HTPP/Rest nebo zasíláním zpráv přes RabbitMQ nebo WebSocket.

Náplň práce

Co tedy konkrétně budete dělat?

- Analyzovat zadání od zákazníka a navrhovat řešení spolu s dalšími členy týmu
- Definovat SW požadavky pro novou funkcionalitu a následně ji implementovat
- Pokrývat novou implementaci Unit testy a Integračními testy v Javě
- Analyzovat a opravovat chyby ve stávajícím SW
- Integrovat řešení s dalšími týmy, analyzovat problémy, navrhovat změny a vylepšení
- Podílet se na designu, plánování a integraci nových funkcionalit
- Podílet se na odhadech a plánování nových iterací
- Demonstrovat výsledky práce managementu projektu

Požadavky

Java (úroveň mid+), dobrá znalost Java SE
Znalost síťových protokolů (min. http, websocket)
Znalost verzovacího systému, např. GIT
Základní znalost OS Linux
Schopnost komunikace v angličtině (úroveň alespoň B2)
Schopnost pracovat v týmu
Schopnost a ochota učit se nové věci

Výhodou

Eclipse, IntelliJ Idea

Jaké technologie používáme?

Java SE 8, Akka actors, Akka HTTP module, Jetty, Jersey, Maven, JUnit
Docker, microservices
SIP, HTTP/Rest, WebSocket, JSON
RabbitMQ, Cassandra, ELK, RedHat, Kamailio, Zabbix
Agile – SAFe / Scrum
Jira, Confluence, Git, Jama, Jenkins, Artifactory, Python
MS Teams, Windows

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek