Vložit inzerát

IT SECURITY SPECIALIST | REMOTE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

HLEDÁ SE IT SECURITY SPECIALIST!

Máte zkušenosti s návrhem a implementací nových řešení v rámci IT bezpečnosti?

Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ANO, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Co Vás na této pozici čeká?

- Vylepšujete, případně navrhujete a implementujete nová řešení v rámci IT bezpečnosti
- Řešíte bezpečnostní incidenty
- Správa PKI infrastruktury
- Správa a konfigurace HSM
- Definujete opatření a procedury pro použití HSM
- Penetrační testy
- Řešíte provozní problémy
- Příprava technické dokumentace

Požadavky

- SŠ vzdělání (obor informatiky výhodou)
- Praxe v oblasti IT bezpečnosti alespoň 2 roky
- Znalosti v oblasti kryptografie, správy digitálních klíčů a certifikátů, certifikační autority
- Znalost bezpečnostních technologií a standardů
- Zkušenost v oblasti bezpečnostních testů
- Znalost OS Linux a shell skriptování, Apache server
- Všeobecný přehled v ICT oblasti
- Podmínkou ochota a osobní motivace dále se rozvíjet
- Mírně pokročilá znalost anglického jazyka (B1 úroveň)
- Výhodou znalosti HSM (Thales nShield)
- Výhodou praktické zkušenosti s bezpečnostními standardy (ISO 27001, Tisax, GDPR a další)
- Analytické myšlení a proaktivní přístup

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek