Vložit inzerát

TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY | TŘEBOŃSKO

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Ryze česká stavební společnost hledá kandidáta na pozici TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY!
Jestliže máte zkušenost v oboru přípravy a realizace staveb, poradíte si s technickou dokumentací a máte k oboru stavebnictví blízko, využijte příležitost pro změnu!

Náplň práce:
- Sestavení výrobního harmonogramu prací a dodávek
- Zajištění efektivity výroby na zakázce
- Zodpovědnost za projektovou dokumentaci
- Zpracování výkazů výměr a specifikace materiálů
- Kooperace nad tvorbou nákladových rozpočtů
- Hledání časových a finančních úspor
- Analýza technických a technologických rizik
- Vedení potřebné legislativy a administrativy, podkladů pro fakturaci atd.
- Zpracování rozpočtů pro vícepráce a néněpráce v průběhu stavby

Požadavky

- SŠ s maturitou, ideálně stavební zaměření
- zkušenosti v oboru přípravy a realizace staveb
- práce s technickou dokumentací
- PC znalost - práce v rozpočtovém programu
- výhodou znalosti stavebních technologií a postupů
- ŘP B

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek