Vložit inzerát

EHS SPECIALISTA| OSTRAVA

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáte-li se o životní prostředí, požární ochranu a prevenci a vyhledávání rizik, jste ten správný člověk pro nás! Výrobní společnost působící mimo oblast automotive se sídlem v Ostravě hledá odborníky na pozici EHS SPECIALISTA.

Náplň práce:

* kontrola BOZP a PO na pracovišti
* zabezpečení ostrahy objektu a ochrany majetku
* zodpovědnost za dodržování legislativy a norem, komunikace s úřady
* eliminace a preventivní opatření ohledně bezpečnostních rizik
* zodpovědnost za vodní a odpadové hospodářství
* šetření, evidence a reporty pracovních úrazů

Požadavky

* min SŠ vzdělání (ideálně v oblasti ŽP)
* praxe na obdobné pozici min. 3 roky
* znalost anglického jazyka min. na úrovni B1
* OZO v PO, č. 133/1985 Sb. podmínkou
* OZO v BOZP podmínkou
* samostatnost

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek