Vložit inzerát

SAP KONZULTANT | modul BI-IN

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

V SAP modulu Billing-Invoicing jste jako ryba ve vodě? Tak to čtěte dál!

Skvělá pracovní příležitost pro SAP KONZULTANTY!

Co by Vás čekalo?
- budete se podílet na rozvoji prodejního a informačního systému (SAP ISU)
- stanete se konzultantem a analytikem pro modul BI-IN
- budete mít možnost podílet se na IT projektech týkajících se změnových požadavků ve vztahu k zákaznickému informačnímu systému
- zlepšovací opatření budete implementovat na principu E2E
- budete tvořit zadávací dokumentaci pro IT oddělení a interpretovat požadavky uživatelů

Požadavky

- vzdělání technického nebo ekonomického směru
- zkušenosti se SAP, konkrétně modulem BI-IN
- komunikativní znalost anglického jazyka (min. B1)
- alespoň základní zkušenosti s programovacím jazykem ABAP
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek