Vložit inzerát

CONTROLLER - METODIK REPORTINGU | 55 000 Kč - 75 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti jako Metodik reportingu?
Máte výborné analytické myšlení?
Pak hledám právě Vás!

- TVORBA METODIKY pro zachycení nákladů dle CZ GAAP a IFRS
- koordinace klíčových controllingových procesů
- analýza výnosů a nákladů pro jednotlivá středička
- analýza a následná interpretace dat
- reporting managementu společnosti
- podílení se na tvorbě finančních plánů a forecastů
- budete komunikovat s kolegy napříč společností, mimo jiné také v angličtině

Požadavky

- vzdělání v oboru financí, ideálně VŠ
- zkušenosti na obdobné pozici - controlling, finanční analýza aj.
- velmi dobré analytické myšlení
- pokročilá znalost MS Office, zejména Excel
- komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. B1)
- orientace v českých účetních standardech nebo IFRS

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 55000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek