Vložit inzerát

VÝVOJÁŘ HW, ELEKTRONIKA | 80 000 Kč - 100 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Umíte navrhovat plošné spoje?
Máte zkušenosti s vývojem elektorniky?
Pak hledám právě Vás!

- vývoj a testování nových HW řešení individuálních projektů v oblasti rádiového zabezpečení, telemetrie, telematiky a vozidlových jednotek
- spoluúčast na řízení výroby a výběru HW komponent
- návrhy plošných spojů a kreslení schémat
- úpravy, upgrade a testování HW stávajících produktů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro (ideálně - elektronika, elektrotechnika)
- zkušenost s vývojem elektroniky (návrh, výroba, zkoušení)
- zkušenost s rádiovými technologiemi
- znalost čtení výkresové dokumentace
- orientace v měřící technice
- znalost číslicové techniky
- alespoň pasivní znalost anglického jazyka A2 (umět si přeložit text, odpovědět na email)
- aktivní a tvůrčí přístup
- práce v programu EAGLE (Autodesk)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek