OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE | GIS SOFTWAROVÉ PRODUKTY | 50 000 Kč - 70 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš alespoň základní znalost GIS (geografických informačních systémů)?
Zajímají tě informační technologie?
Hledáš si práci jako obchodně technický zástupce, nebo Account Manager?
Pak hledám právě tebe!

- budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- péče o stávající zákazníky, analýza potřeb zákazníka, návrh řešení
- úzká spolupráce s technickou podporou prodeje
- práce s CRM, spolupráce s ekonomickým oddělením
- místo pracoviště v kanceláři v centru Prahy (3 dny v týdnu kanceláři/2 dny home office)
- řidičský průkaz sk. B (občasné osobní setkání se zákazníky, ČR)

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti IT nebo GIS (VŠ technického, ekonomického, nebo právního směru, popřípadě univerzitního směru s důrazem na geoinformatiku) nebo alespoň obchodní zkušenost v obdobném technickém oboru
- alespoň základní orientace v oblasti informačních technologií
- pro začátek alespoň základní znalost anglického jazyka na úrovni B1 (umět si přeložit anglické texty, občas odpovědět na email v AJ), firma nabízí kurzy angličtiny
- dobré komunikační a prezentační schopnosti, empatie a slušné vystupování
- schopnost pracovat v týmu, systematičnost, chuť dále se vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B (aktivní ridič)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek