Vložit inzerát

VEDOUCÍ PŘÍPRAVY VÝROBY | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Do výrobní firmy v Českých Budějovicích hledáme novou tvář na pozici VEDOUCÍ PŘÍPRAVY VÝROBY.

Pokud máte praxi ve výrobě a s metodami, jako jsou Kanban, Heijunka nebo Supermarket, možná jste pro nás tím pravým kandidátem!

Co ale samotná náplň práce na této pozici?
- Vedení kolektivu o 10 lidech (dohled nad docházkou, odměny, atd.)
- Denní plánování výroby a příprava materiálů
- Optimalizace materiálového toku ve výrobě
- Skladové hospodářství
- Inventury materiálů
- Komunikace s dodavateli

Chcete se dozvědět víc? Pak nám napište na jan.laluch@grafton.cz, zavolejte na 720 748 828 nebo zareagujte na tento inzerátů

Požadavky

- SŠ vzdělání (technického směru ideálně)
- Základy němčiny
- Praxe ve výrobním prostředí, znalost toku materiálů a metod jako Kanban, Heijunka nebo Supermarket
- Zkušenosti s vedením lidí VÝHODOU
- SAP podmínkou
- Zdravá asertivita

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek