Vložit inzerát

SW DEVELOPER | SENSORIKA A KYBERNETIKA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pojď pracovat pro předního světového výrobce senzorů. Zajímá Tě oblast automatizace, strojové vidění a programování? Paráda!

Do menšího týmu nadšenců ve zmíněných oblastech hledáme kolegu, který se nebojí programovat a má velký zájem o daný obor. Pokud k tomu máš zkušenosti s PLC, tak tím lépe.

Co tě na pozici čeká:

- Optimalizace systémů strojového vidění
- Vývoj aplikací pro průmyslové kamery z oblasti kontroly kvality
- Optimalizace a revize kódu
- Vývoj aplikací

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- AJ na komunikativní úrovni
- Řidičský průkaz sk.B
- Předchozí zkušenost s SW vývojem
- Znalost programovacích jazyků (C#, .NET, LUA, Python atd.) jsou velkou výhodou
- Zkušenosti v oblasti elektrotechniky/automatizace a znalosti z oblasti PLC jsou výhodou
- Pracovitost, svědomitost, samostatnost a vytrvalost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek