Vložit inzerát

KOORDINÁTOR ÚDRŽBY l VEŘEJNÝ SEKTOR

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chceš nastartovat svojí profesní kariéru v oblasti stavebnictví?
Zajímá tě dopravní infrastruktura?
Nebaví Tě jen sedět v kanceláři, ale chceš se podívat i do terénu?

Pak neváhej a ozvi se nám na pozici KOORDINÁTOR ÚDRŽBY se zaměřením na DOPRAVNÍ KOMUNIKACI:

Co bude tvojí náplní práce?

- zpracování podkladů pro výběr nejvhodnějšího dodavatele
- administrativa spojená s evidencí závad, prací a výkonů na komunikaci
- kontrolní prohlídky a pochůzky s cílem zjistit stav komunikací
- úzká spolupráce se správci inženýrských sítí
- osobní účast při koulaudacích, přejímkách a stavebních řízení

Nástup možný ihned
Lokalita: Praha 7

Požadavky

CO POŽADUJEME:

- vzdělání technického směru
- orientace v projektové dokumentaci a stavební legislativě
- výborná znalost MS Office
- dobré organizační a vyjednávací dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek