Vložit inzerát

JUNIOR PROJECT MANAGER | AUTOMOTIVE

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chceš být u kormidla v rámci projektů zaměřených na automatizaci? Nejsou nutné předchozí zkušenosti! Hlavní je nadšení pro obor a znalost angličtiny nebo němčiny!

Pokud chceš pracovat v mladém a progresivním týmu, tak se nám ozvi na pozici:

JUNIOR PROJECT MANAGER

Tvoje náplň práce bude:
- Řízení projektů realizace robotizovaných výrobních linek
- Vedení managementu změn, nákladů a nákladových zlepšení
- Tvorba cenových nabídek a kalkulací
- Koordinace spolupráce jednotlivých profesí jako elektroinstalace, robotika apod.
- Tvorba podrobného termínového plánu realizace
- Zodpovědnost za splnění cílů projektu

Požadavky

- Vzdělání technického směru
- Praxe je výhodou, ale vhodné i pro absolventa
- Německý nebo anglický jazyk – Středně pokročilý
- Řidičský průkaz skupiny B
- Flexibilnost, zodpovědnost a komunikativnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek