Vložit inzerát

OPERÁTOR/KA BALÍCÍ LINKY, až 39 500 Kč + super benefity!

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Zajímává Vás, kde se berou léky, které máte doma ve své lékárničce? Zašlete nám životopis a přijeďte se podívat, jak taková výroba vypadá! Právě totiž nabíráme nové zaměstnance do KMENE jedné z velkých lékárenských firem :)

Jako DĚLNÍK/OPERÁTOR ve farmacii budete mít na starosti:
* obsluhu balících zařízení a strojů
* doplňování materiálu
* práci v klimatizovaném a čistém prostředí
* vedení odborné dokumentace
* úklid a sanitaci sterilního pracovního prostředí

Na výběr máte ze 3-směnného provozu po-pá a nebo z 12-ti hodinových směn formou krátký/dlouhý týden.

MZDA: až 39 500 Kč!
Základní mzda 28 000 Kč + 1 000 Kč po zaučení + příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy až 10 600 Kč v nepřetržitém provozu a nebo 4 200 Kč za 3 směny.

V průměru tedy na výplatní pásce uvidíte 34 500 Kč za třísměnný a 39 500 Kč za nepřetržitý provoz!

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky

* dokončené SOU vzdělání
* praxe ve výrobě či s podobnou manuální prací
* český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
* ochota pracovat ve směnném provozu
* zájem o dlouhodobou spolupráci

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 39500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek