Vložit inzerát

SKLADNÍK/CE - stabilní zaměstnání ve skladu s léky

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Právě hledáme SKLADNÍKY/CE pro farmaceutickou společnost. Že nechcete pracovat přes agenturu? Pak je tato příležitost právě pro Vás, hledáme totiž zaměstnance do KMENE :) Pokud jste se s prací v oblasti logisitky setkal/a, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Jaká je náplň této práce?
* Kontrola přijímaného a vydávaného materiálu
* Manipulace s materiálem, jeho značení a kontrola
* příprava materiálu k výdeji včetně měření/vážení/počítání
* manipulace s vozíky, případně i VZV/retrakem (zaučíme)
* inventarizace

Práce je na 2 směny.

Mzda: fix 28-29 000 Kč + příplatky za směnnost cca 800 Kč + 2 400 Kč za výkon

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky

* dokončené SOU vzdělání
* zkušenost s prací ve skladu
* čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčího
* ochota pracovat ve směnném provozu
* VZV/retrak výhodou, ne však podmínkou :)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 28000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek