Vložit inzerát

TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA l HPP i IČO

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme do týmu kolegu na pozici Technický Dozor (TDI). Troufneš si?

Co bude tvou náplní práce:
- Spolupráce s celým týmem projektového řízení, zejména s projektovým manažerem, při kontrole a vyhodnocování časových harmonogramů projektu a s cenovým konzultantem při vyrovnávání plateb dodavateli
- Dohled nad dodržováním technických požadavků stanovených zákonem a předpisy, použitelnými technickými normami a požadavky na veškerá povolení
dohled nad dodržováním zásad bezpečnosti práce, protipožární ochrany a ochrany životního prostředí
- Kontrola projektové dokumentace, kvality dodávek a prací a dodržování technologických postupů, průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek
- Organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků
- Účast na projektech technický auditů budov (Technical Due Dilligence)

Požadavky

- Odbornou znalost technických aspektů výstavby budov ideálně doloženou autorizací
- Praxe v oblasti pozemních staveb
- Flexibilní přístup, týmový duch
- Systematičnost, přesnost a orientace na výsledek

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek