Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA | PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi absolvent/ka technické školy a nevíš co dál?

Pracuj jako PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA v oblasti stavebnictví!

Co bude tvou náplní práce?

- Řízení projektu / projektů a týmů vč. externích spolupracovníků
- Zpracování Manuálu projektu (Project Handbook)
- Organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů
- Kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu
- Zpracování a projednání návrhů smluv dodavatelem
- Spolupráce s CK při organizaci výběrových řízení
- Spolupráce s TDI na kontrole projektové dokumentace a na kontrole kvality prací
- Organizace předání díla investorovi.

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví
- znalost AJ (pokročilá slovem i písmem)
- řidičský průkaz sk. B
- znalost procesů projektového managementu a technických aspektů výstavby a developmentu budov
- 3+ let praxe s vedením projektů na českém stavebním trhu (např.: industriální stavby, logistická centra, kancelářské budovy, obchodní centra nebo hotelové resorty...)
- Flexibilní přístup, schopnost krátkodobě cestovat a pracovat jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni
- Systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek
- Dobré analytické a komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek