Vložit inzerát

LABORANT - ANALYTICKÁ LABORATOŘ, 32 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

JSI ČERSTVÝ ABSOLVENT A HLEDÁŠ SI PRÁCI?
Máš vzdělání chemického či potravinářského směru?
Nevadí ti pracovat na denní/noční směny?

Pak hledáme právě TEBE!

Na pozici LABORANTA budeš mít na starosti:

* Chemické a senzorické testování surovin, mezivýrobků a finálních výrobků
* Zajišťování kvalitativních záznamů a reportů
* Spolupráci s ostatními odděleními (výroba, sklad, plánování)
* Řešení případných kvalitativních problémů

Práce na směny krátký/dlouhý týden vč. víkendů: 6:00- 18:00, 18:00 - 6:00
Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 9 - Kyje
Mzda: cca 32 000 Kč

Požadavky

* Odborné chemické vzdělání (potravinářství výhodou)
* Praktické zkušenosti v oblasti analytické chemie, zkušenost s prací na HPLC vítána
* Nutná znalost základní laboratorní praxe
* Znalost práce s PC
* Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
* Proaktivní přístup k práci

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 26000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek