Vložit inzerát

IT BUSINESS ANALYTIK

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro progresivní IT společnost se sídlem v srdci Českých Budějovic hledáme BUSINESS ANALYTIKA.

Pozice je vhodná pro kandidáty juniorního i seniorního rázu. Od toho se samozřejmě bude odvíjet finanční ohodnocení.
Benefity Vás čekají stejné, ať už budete junior nebo senior. Těšit se můžete na moderní zázemí, občerstvení na pracoviště a příjemnou relax zónu.

Podílet se budete na projektech zejména pro zahraniční zákazníky, neobejdete se tedy bez komunikativní znalosti AJ. Samozřejmě Vás ve studiu jazyka firma podpoří hrazenými lekcemi v pracovní době.

A jak by vlastně vypadala Vaše práce?
- Od projektového manažera si vždy převezmete projekt a pustíte se do komunikace se zákazníkem. Vaším úkolem bude analyzovat již fungující aplikaci či web a najít a detailně popsat nedostatky. Nebo budete pracovat na úplně nově vznikající aplikaci (webu) a Vaším úkolem bude připravit a analyzovat řešení jenom po stránce IT ale také po té businessové.
- Budete vytvářet zadávací dokumentaci pro tým vývojářů a Uxáků a prezentovat jim požadavky klienta.
- Zároveň musíte dohlížet na to, aby i klient dostával neustále plné informace o průběhu projektu a musíte si s ním specifikovat veškeré detaily projektu ihned na začátku, aby následně nedocházelo ke změnám.
- Pracovat budete s UML diagramy a vývojáři pracují podle principů agilního vývoje.

Pošlete nám svůj životopis nebo si o více informací zavolejte na číslo 724 404 390.

Požadavky

- Komunikativní znalost angličtiny, alespoň na úrovni B2
- Výborné analytické a syntetické dovednosti
- Zkušenost na podobné pozici - návrh či implementace SW na straně zákazníka
- Dobré komunikační schopnosti
- Zájem o IT a zároveň i businessovou stránku projektu

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek