Vložit inzerát

MANAŽER IMPLEMENTACE INTELIGENTNÍHO SYSTÉMU DAT

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro nově vznikající oddělení nadnárodní společnosti hledáme MANAŽERA PRO IMPLEMENTACI NOVÉHO INTELINTENGTNÍHO SYSTÉMU SPRÁVY DAT.

Ano, název zní více než krkolomně. :-) Co si pod tím představit?

Vzhledem k velikosti firmy je neustále potřeba zlepšovat procesy směrem ke zpracování, reportování a analýze dat. Z tohoto důvodu bude Vaším úkolem implementace nového systému a s tím související sestavení týmu pro nastavení principů a pravidel reportování.

Čeká Vás definice centrálních pravidel, procesů, pojmů a organizačních struktur včetně odpovědných osob a řízení životního cyklu dat.

Nastavíte a definujete požadavky pro rozvoj IT infrastruktury v oblasti inteligentního zpracování dat.

Zajistíte správu dat v souladu s tržní regulací a legislativou týkající se GDPR.

Následně budete pravou rukou pro management a budete jim podporou v rámci zpracování tržních analýz, reportů a zajištění datové dostupnosti.

Další dílčí úkoly bychom zde mohli vypisovat hodiny :-) Pro více informací nás můžete kontaktovat na čísle 724 404 390 nebo zaslat životopis skrze odpovědní formulář a my se s Vámi již spojíme.

Požadavky

- Zkušenosti s implementací interních (ERP) systémů v rámci společnosti (ideálně v oblasti Business Intelligence)
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Zkušenosti s vedením týmu
- Povědomí o IT strukturách v rámci firmy
- Výborné organizační a analytické dovednosti

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Management
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek