Vložit inzerát

VÝROBNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK 2 SMĚNY 32000,-KČ

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kolegu do fajn týmu pro OBSLUHU JEDNOÚČELOVÉ VÝROBNÍ LINKY a MONTÁŽE. Vyrábíme transformátory.

- montážní a pomocné práce ve výrobě cívek, které spočívá především v obsluze jednoúčelových strojů ( mačkáte tlačítka, kontrolujete) a následné sestavení/smontování jednotlivých dílů dohromady.

- práce není složitá, ale vyžaduje selský rozum a ochotu naučit se ovládat strojní zařízení.

- manipulujete s materiálem pomocí manipulační techniky (paletový vozík, případně občas VZV)
- ke stroji si navezete jednotlivé dílce, součástky apod.i dle rozpisu

- pracuje se na 2 směny ranní/odpolední (víkendy volné)

- nástup do kmene co nejdříve na HPP,
po nástupu proběhne řádné zaškolení, vše Vás naučíme. Nepožadujeme předchozí praxi.

Požadavky

- vyučení nebo SŠ
- zodpovědnost
- VZV obsluha výhodou

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 31000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek