Vložit inzerát

TECHNICAL SALES REPRESENTATIVE|HOME OFFICE

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s prodejem technického produktu a domluvíte se anglicky? Chtěli byste působit na zajímavé pozici a přitom pracovat především z domova? Máte silný technický background? Pak neváhejte, máme nabídku právě pro Vás!

Vaším úkolem bude:

* podpora zákazníků v technických záležitostech po telefonu či emailu
* denní komunikace s obchodními partnery v anglickém jazyce
* řešení problémů
* poskytování technických rad a tréninků členům obchodního týmu
* práce především z domova, občasné cesty do zahraničí
* komunikace s ostatními odděleními společnosti - zákaznický servis, technická podpora, logistika, marketing ...

Požadavky

* min. bakalářské vzdělání technického zaměření - strojírenství
* velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka
* znalost polského jazyka - velkou VÝHODOU
* zkušenost na pozici Technical Sales nebo Technical Service
* praxe s konstrukčním SW
* silný technický background
* praxe v oblasti komunikace se zákazníky
* velmi dobré komunikační dovednosti
* velmi dobrá znalost MS Office

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek