Vložit inzerát

Specialista procesů v SSC |Compliance|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený/á finanční specialista/ka, máte za sebou léta praxe v účetnictví, audit, v oblasti daní a hledáte novou výzvu?
Máte předešlou pracovní zkušenost z SSC (Centrum sdílených služeb), umíte pracovat se SAPem a Compliance je pro Vás známým pojmem?
Pak by Vás tato nová výzva mohla zaujmout.
Pro mezinárodní společnost se sídlem na Praze 4 hledám zkušeného finančního specialistu v oblasti Compliance.
Stanete se nezávislým poradcem/poradkyní pro operations několika týmů pro celou řadu entit dané firmy.
Jako nezávislý/á Compliance poradce/poradkyně budete kolegy navigovat a uvádět směr při zavádění nových procesů. Nové procesy budete analyzovat a výsledky týmů budete reportovat nejvyššímu vedení.
Měl/a by jste znát daňovou problematiku a umět si poradit s koordinací auditu.
Můžete se těšit na budoucí projekty související se SAPem a vývojem finančního oddělení dané firmy.
Budete mít na starost také Performance review.
Stanete se součástí úplně nového projektu a naučíte se zajímavým dovednostem v rámci mezinárodního týmu stabilní prosperující společnosti.

Požadavky

- VŠ vzdělání ve financích a pracovní zkušenost z komplexního účetnictví
- relevantní praxe z SSC
- znalost daňové problematiky a auditu
- Aj na úrovni B2, znalost němčiny je velikou výhodou
- znalost SAP
- schopnost pracovat samostatně a efektivně a nacházet konstruktivní řešení
- pokročilé analytické schopnosti s důrazem na numerické dovednosti a analýzu dat - ideální je pokročilá znalst Excelu - makra.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek