Vložit inzerát

MISTR OBROBNY

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní strojírenskou společnostse zaměžením na Automotive hledáme zkušeného vedoucího kandidáta. Máte zkušenost s obráběním kovů? Rádi vedete lidi?

Hledám MISTRA OBROBNY

Náplň práce:

- Organizace a řízení pracovníků dle měsíčního plánu
- Dodržování technologie a kvality výroby.
- Odpovídá za výsledky, kvalitu a plnění termínů výroby.
- Odpovídá za spravedlivé a správné provádění mzdové politiky.
- Dohlíží nad dodržováním ochrany životního prostředí a svěřeného majetku.
- Komunikuje s podřízenými, řeší konflikty
- Řeší kázeňské přestupky (vytýkací dopisy v součinnosti s PÚ)
- Dodržuje a vyžaduje dodržování BOZP a PO na pracovišti u podřízených spolupracovníků (znalost příslušných směrnic, MPBP, aj.)
- Školí a zapracovává pracovníky dle pracovních instrukcí pro konkrétní výrobu. Zúčastňuje se školení

Požadavky

- Zkušnost s vedením lidí
- Předchozí zkušenost ve vedení výroby
- Znalost technologie výroby
- Znalost technických norem
- Znalost obsluha CNC strojů

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek