Vložit inzerát

VÝROBNÍ PROCESNÍ INŽENÝR| až za 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici Procesního inženýra ? Máte rádi automotive a strojírenství ? Pak hledám právě Vás

VÝROBNÍ PROCESNÍ INŽENÝR

-návrh, instalace a zavádění nových výrobních technologií a výrobních linek
-optimalizace výrobních procesů a výrobní zařízení
-vyhodnocování zkušebních provozů technologií a vytváření návrhů na zvýšení efektivity
-příprava výrobních linek pro nové typy výrobků
-vytváření nákupních specifikací výrobních zařízení
-komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
-interní spolupráce s dalšími odděleními

Požadavky

-zkušenosti na obdobné pozici, ideálně v automotive (zkušenosti se zaváděním nových projektů do výroby)
-znalosti v oblasti automatizace, pneumatiky, hydrauliky, senzoriky ideálně z prostředí automotive
-zkušenosti se sledováním a vyhodnocováním hodnot OEE, analýzou příčin problémů a jejich řešením
-orientaci v technické dokumentaci, technické a kreativní myšlení
-aktivní přístup k řešení problémů, dobré organizační schopnosti, zodpovědnost, rozhodnost, flexibilita
-komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
-uživatelská znalost MS Office a práce na PC

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek