Vložit inzerát

TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zájem o administrativní pozici ve výrobní firmě? Chcete spolupracovat s kolegy z marketingového, obchodního či výrobního oddělení a být součástí procesů?

Máte již zkušenost s technickou dokumentací nebo jste absolvent technického oboru? Komunikace v angličtině vám nedělá problém?

Máme pro Vás pracovní příležitost, při které můžete získat nové pracovní zkušenosti a zároveň Vaší pracovní náplní bude:

* Technická podpora zahraničních zákazníků
* Poskytnutí podpory projektovým inženýrům
* Podílení se na tvorbě servisních instrukcí
* Práce s ERP systémem

Tak neváhejte a ozvěte se!

Požadavky

* min.SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
* AJ na komunikativní úrovni
* Uživatelská znalost MS Office
* Předchozí zkušenost s prací s technickou dokumentací

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek