Vložit inzerát

SERVISNÍ TECHNIK | DOBRONÍN

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Pro Armádu České republiky hledáme servisního technika, který má zkušenost s PZTS EPS, CCTV ACS, PCO.
Pokud máš zkušenost s bezpečnostními systémy nebo školu se zaměřením na bezpečnostní systém a baví tě servisovat a oživovat, ozvi se nám. Čeká tě práce na zajímavém místě.

Jako technika tě potřebujeme na misi 24/7. Budeš tedy pracovat ve směnném provozu. Klasicky máme 12 hodinové směny, se střídáním krátkých a dlouhých týdnů.

TVÁ ZODPOVĚDNOST:
- pravidelná kontrola systémů
- provozní údržba rozvaděčů, plotů, mříží,..

Požadavky

MĚL BY SES ORIENTOVAT:
- Praxe v oboru servis a montáž elektro systémů
- minimálně vyhláška 50, §6
- znalost práce s MS Windows, MS Office, schopnost naučit se specifický SW např. pro (PZTS, ACS, EPS, CCTV, SW pro PCO)
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 27000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek