Vložit inzerát

HW VÝVOJÁŘ - ZAJÍMAVÉ PROJEKTY

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro zajímavé různorodé projekty hledáme HW VÝVOJÁŘE, který chce pracovat pro menší mezinárodní společnost, využívat komunikativní formu anglického nebo německého jazyka a být součástí menšího týmu vývojářů.

Náplň práce:

* vývoj HW mikroelektronických produktů
* podíl na tvorbě komponentů a jednotlivých součástek
* podíl na vývoji prototypů
* vytváření technické dokumentace
* testování dílčích kroků i celého produktu

Požadavky

* VŠ vzdělání – obor elektrotechnika a informatika
* dobrá znalost angličtiny nebo němčiny
* zkušenosti s návrhem v systému Altium Designer, analogovou a digitální technikou, EMC problematikou
* zkušenosti s oživováním a testováním prototypů
* Embedded systémy (Procesory od ST, Reenesas, ATMEL, atd.)
* komunikační rozhraní USB, CAN, Sériové, atd.
* napájecí zdroje, PFC, výkonová elektronika
* bezdrátové technologie
* schopnost pracovat v týmu s kolegy v zahraničí (Mezinárodní tým)
* samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost a zodpovědný přístup k práci

Místo pracoviště

Bílovec

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek