Vložit inzerát

Full-Stack Developer

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsme německá softwarová inženýrská společnost se sídlem v Lichtenštejnsku a vývojovými centry v České republice a Vietnamu hledá motivované a šikovné kolegy pro rozšíření našich týmů.
Náš vývojový tým v Praze hledá talentovaného Full-stack Developera, který je zapálený pro vývoj high-tech a globálně unikátních řešení pro naše zákazníky ze západní a severní Evropy. Zabýváme se návrhem a implementací v oblastech Průmysl 4.0, CAD/CAM, IoT, Cloud, automatizace výrobních procesů, rozšířená realita, pokročilá vizualizace a mobil/web.
Tato pozice je otevřena pro nadšeného profesionála se solidními technickými znalostmi a týmovým duchem. Ideální kandidát je aktivní, nezávislý, připravený bojovat o úspěch projektu společně se svými spoluhráči a otevřený zákazníkům obhajovat nápady na technická řešení.

- Vývoj založený na návrhových vzorech pro škálovatelné aplikace
- Cloudové řešení hostované v prostředí Microsoft Azure
- Vývoj frontendu pomocí Angular, Angular CLI, Akita
- Backendový vývoj s .Net Core 3. a .Net 6, ASP.Net MVC, IdentityServer, Elasticsearch, Redis, ServiceBus, MongoDB a Web API
- CI/CD využívající Azure DevOps & Kubernetes (na Dockeru)”
- Aktivní člen agilního týmu organizovaného metodikou Scrum
- Mentorujte juniorské vývojáře ve vašem týmu

Požadavky

Co od vás očekáváme

Odborné znalosti:
- 3+ roky profesionální praxe v .NET a plynulost v C#
- Zkušenosti s .Net Core 3.1
- 1+ rok aktivního vývoje pomocí Angular
- Pochopení principů OOP a návrhových vzorů
- Zkušenosti s implementací systémů na podnikové úrovni
- Plynulost v TypeScript nebo JavaScript
- Zkušenosti s implementací a spotřebou Web API, REST nebo webových služeb obecně

Výhodou:
- Zkušenosti s platformou Microsoft Azure.
- Zkušenosti s oAuth 2.0, MS SQL, WIX, ASP.NET MVC
- Znalost DDD, mikroslužeb nebo přístupu k návrhu bez serveru.
Osobnost a další dovednosti:
- dobrá znalost angličtiny
- komunikativní a aktivní člověk
- týmový duch, ochota podělit se o své znalosti
- spolehlivost a samostatnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek