SPECIALISTA ZÁSOBOVÁNÍ A LOGISTIKY, mzda od 65.000 Kč, Praha

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

DĚTSKÝ FOND OSN UNICEF hledá do svého týmu SPECIALISTU ZÁSOBOVÁNÍ A LOGISTIKY. Jestli máte zkušenosti na obdobné pozici, dorozumíte se plynnně anglicky tak nám pošlete Váš životopis!

Pracovní náplň na pozici SPECIALISTA ZÁSOBOVÁNÍ A LOGISTIKY je řízení dodavatelských řetězců a to včetně plánování zásobování, uzavírání smluv, celní odbavení, skladování, přeprava a distribuci v zemi, monitorování dodávek, služeb a stavebních prací.

HPP přímo s UNICEF
Lokalita: Praha
Nástup: ihned
Plat: od 65 000 Kč
Smlouva: na 1 rok s možností prodloužení

Požadavky

* Praxe v zásobování, logistice, nákupu, nebo administrativě
* Zkušenosti s řízením dodavatelského řetězce ve zdravotnictví - výhodou
* Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
* Spolehlivost, proklientský přítup

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 65000 CZK do 82000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek