PLÁNOVAČ | ENERGETIKA | PRIMAVERA P6 | 100% HO | AŽ 70 000 KČ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Světový lídr na trhu jaderné energetiky hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: PLÁNOVAČ.

Na co se můžete těšit:
- inovativní tým, který podporuje poslání poskytování řešení čisté energie
- denní komunikace v anglickém jazyce
- zodpovídat za plánovací činnosti zpracovávané v Primavera P6 pro středně až vysoce složité projekty
- zodpovědnost za plánování komplexních projektů ve funkci zástupce
- koordinaci úkolů a termínů na základě analýz
- zpracování, integerace a vyhodnocování příležitostí, zlepšovacích návrhů aj.
- správu zakázek
- úzká spolupráce s projektovým managerem a stakeholdery
- proaktivně předvídat trendy projektu a řešit kritické situace
- vedení plánovacích aktivit, udržování plánu, zpracování změn projektu

Více informací: zuzana.slechtova@grafton.cz

Požadavky

- Minimálně Bc. vzdělání v oboru projektový management, obchod, technického nebo ekonomického směru
- čeština zároveň výborná úroveň angličtiny
- znalost Primavera P6
- znalosti a zkušenosti s projekty, plánování a příprava projektů
- teamový hráč, motivace, nezávislost, komunikativnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek