Vložit inzerát

ÚČETNÍ

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme člověka, který má zkušenosti s účetnictvím a nedělá mu problém komunikace v anglickém jazyce. I přesto že jsme automotive, jsme výroba o přibližně 50 zaměstnancích.

Náplň práce:

- Samostatné vedení kompletního účetnictví společnosti (45 zaměstnanců)
- Zpracování faktur
- Zpracování účetních operací (banka, mzdy, časová rozlišení)
- Příprava podkladů pro daňová přiznání
- Příprava k účetní závěrce
- Příprava týdenních plateb
- Komunikace se zákazníky, dodavateli a úřady
- Reporting a sepisování smluv

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru nebo 2 roky praxe v oboru
- Výborná orientace v oblasti účetnictví
- Velmi dobrá znalost daní
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Odpovědná osoba, schopnost organizace práce
- Zkušenost s prací na PC, znalost SAP modulu Financí
- Časová flexibilita

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek