Vložit inzerát

ZÁKAZNICKÝ SERVIS S POLŠTINOU

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Úspěšná mezinárodní firma hledá vhodné kandidáty/kandidátky do ZÁKAZNICKÉHO SERVISU v Ostravě!
Ovládáš cizí jazyky, nebojíš se komunikovat a rád/a pomáháš lidem?
Pokud bys rád/a pracoval/a primárně z domova, pak už neváhej a ozvi se!

Co bude Tvým úkolem:

* přijímání hovorů a řešení nenadálých událostí klientů na jejich dovolené
* administrativní činnost
* plnění stanovených cílů (nejedná se o prodej, ale kvalitu hovorů a spokojenost zákazníků)
* komunikace s odděleními ve společnosti a externími partnery
* jedná se o nepřetržitý provoz, práce je na směny (R-O-N)

Požadavky

* SŠ vzdělání zakončené maturitou
* velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka, polský jazyk - expert
* znalost práce na PC
* výborné komunikační schopnosti
* týmový duch

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 27000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek