Vložit inzerát

Aplikační inženýr | Služební vůz | až 70 000 Kč!

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste technicky zaměřený a nevadí Vám cestovat? Máš zkušenosti z elektrotechnické výroby a ideálně technologií SMT?

Pro mezinárodní společnost, která působí globálně a dodává technická řešení do průmyslových závodů, hledáme akčního kolegu na pozici:

APLIKAČNÍ INŽENÝR! Hledáme zkušené profíky i případné nadšence o obor.

Náplň práce:

- aplikační a servisní podpora strojů (optika, rentgen)
- instalace strojů u zákazníků (tuzemsko i zahraničí)
- školení obsluhy
- po zapracování v servisu náplň práce aplikačního inženýra - poradenství zákazníkům, předvádění strojů, zahraniční služební cesty
- podpora vývojového oddělení

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- PLYNULÁ angličtina - mezinárodní společnost, zahraniční cesty
- ochota cestovat (region EMEA)
- vyhláška 50/1978 Sb. výhodou
- znalost technologie povrchové montáže (SMT) VELKOU VÝHODOU
- pracovní zkušenost z elektrotechnické výroby výhodou
- samostatnost, zodpovědnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek