Vložit inzerát

PLC PROGRAMÁTOR | až 65 000 Kč! | pivovarnictví

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

POJĎ S NÁMI ŘÍDIT VÝROBU PIVA!
Uvítal bys práci v příjemném prostředí ve vilové čtvrti v neokoukané oblasti pivovarnictví a ostatním nápojovém průmyslu?

Do skvělé party hledáme zkušenějšího člověka s logickým myšlením, kterého baví nové technologie a automatizace a má již zkušenost s programováním PLC!

Na této pozici budeš zodpovědný za:

- Návrh a realizaci projektů průmyslové automatizace v potravinářství
- Programování PLC a SCADA
- Instalaci a zprovoznění programu u klienta v ČR, ale můžeš i do zahraničí
- Zpracování technické dokumentace

Požadavky

- VŠ technické vzdělání
- Zkušenost s PLC programováním (SIMATIC S7 nebo ROCKWELL) - PODMÍNKOU
- Znalost SCADA systému WinCC VÝHODOU
- Komunikativní úroveň anglického jazyka (čtení projektové dokumentace a komunikace se zahraničním zákazníkem) - NENÍ PODMÍNKOU!
- Ochota cestovat do zahraničí (opravdu jen občas)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek