Vložit inzerát

SW ENGINEER - (AUTOSAR) | REMOTE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti se softwarovou architekturou jako je AUTOSAR? Umíš programovat v jazyce C nebo máš zkušenosti s vývojem embedded SW?
Rád pracuješ ve vývojovém prostředí Visual studio nebo Eclipse?

Pokud tyto kombinace jsou to, co tě naplňuje, tak hledáme právě tebe!
Možnost pracovat z Prahy, Ostravy nebo Plzně.

Ve spolupráci s obchodním partnerem pracujeme na vývoji SW pro řídicí jednotky automatických nebo tzv. hybridních převodovek. Tyto jednotky se následně implementují do prémiových osobních vozidel a jejich pohonných agregátů.

Náplň práce

SW AUTOSAR Engineer u nás má na starost vývoj či úpravu svěřené části SW v řídící jednotce pro hybridní či automatické převodovky, nebo invertorů pohonného ústrojí prémiových osobních vozidel.

Výsledkem práce je kód, který je integrován spolu s ostatními funkcionalitami do výsledného SW celé řídící jednotky převodového nebo pohonného ústrojí vozidla.

Požadavky

- Základní znalost C/ nebo vývoje embedded SW
- Angličtina na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu, probíhat bude komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí (Německo, Indie)
- Výhodou je znalost Arduino, Assembler, AUTOSAR Basic Software (MICORSAR) znalosti komunikace po CAN sběrnici, zkušenosti s vývojem v safety prostředí (MISRA)
Výhodou znalosti operačních systémů, mikroprocesorů, real-time debuggingu, diagnostických nástrojů, atp.

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek