Elektroúdržbář až 40 000 Kč, Plzeň, náborový příspěvek 20 000 Kč/měs.

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Elektroúdržbu výrobních zařízení máte v malíku a poohlížíte se po novém a stabilním zaměstnání?
A nebo jste absolvent elektrotechnické školy, potřebujete získat praxi a máte chuť na sobě pracovat?

Pokud ano, ozvěte se nám. Rozšiřujeme náš tým elektroúdržbářů a uplatnění máme jak pro zkušené mazáky v elektroúdržbě, tak absolventy elektro oboru.

Jako elektroúdržbář budete:
- provádět pravidelné preventivní prohlídky a běžnou údržbu výrobních zařízení
- dohlížet na obsluhu vyhrazených zařízení souvisejících s výrobou
- identifikovat a odstraňovat závady
- vést záznamy o prováděných úkonech na výrobních zařízeních

Požadavky

Hledáme jak ostřílené uchazeče s praxí v elektroúdržbě, tak šikovné absolventy s chutí se rozvíjet.

Od uchazečů do elektroúdržby očekáváme:
- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- platnou vyhlášku 50
- zkušenost s elektroúdržbou výrobních strojů a linek/ u absolventů požadujeme chuť učit se a orientaci v problematice elektroúdržby
- ochotu pracovat v třísměnném či nepřetržitém provozu

Oceníme pokud:
- budete mít částečnou znalost programu PLC
- základní znalost anglického jazyka

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek