Vložit inzerát

SAP KONZULTANT | modul IS-U | 100 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme SAP konzultanta IS-U pro energetiku a utility, který má již několikaletou zkušenost z implementačních projektů a nezalekne se prostředí mezinárodní společnosti.

Budete součástí týmu, který zajišťuje realizaci implementačních a rozvojových projektů pro zákazníky v sektoru energetiky a utilit.

Co bude náplní práce?

* předprodejní podpora, příprava návrhů a nabídek
* komunikace se zákazníkem ohledně obchodních požadavků
* příprava technické specifikace a dokumentace
* customizace systému
* spolupráce s týmem vývojářů ohledně vývoje požadovaných funkcí
* podpora a školení zákazníka

Požadavky

* VŠ vzdělání ideálně s technickým zaměřením
* znalosti a praxe v některém z modulů SAP Utilities
* praktické zkušenosti z implementačních projektů
* aktivní komunikace v angličtině - mezinárodní společnost a zákazníci
* komunikační a prezentační dovednosti

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek