Vložit inzerát

MANAŽER FINANCÍ SE SKVĚLOU AJ | STRAKONICKO

České Budějovice (Jihočeský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Léto v plném proudu a vy pomalu přemýšlíte, do jaké výzvy se pustíte po náratu z dovolené? A co takhle pozice FINANČNÍHO MANAŽERA v mezinárodní firmě?
Hledáme kolegu/kolegyni, který/á zná účetnictví a daně jako své boty, domluví se bez problémů anglicky a troufne si na zodpovědnou manažerskou funkci.

Na pozici vás bude čekat ve zkratce:
- vedení malého týmu
- sledování a implementace legislativních změn
- autorizace bankovních převodů
- účast při účetních závěrkách, tvorbě rozpočtu
- zodpovědnost za komunikaci s orgány státní správy
- podpora při přípravě DPH, kontroly

Nechcete si tuto výzvu nechat utéct? Zašlete svůj životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (finance, ekonomie, účetnictví a příbuzné obory)
- komunikativní angličtina (slovní i písemná)
- několikaletá praxe v účetní a daňové oblasti, ideálně ve výrobní společnosti
- pokročilá znalost balíčku MS Office

Místo pracoviště

Strakonice

Informace o pozici

  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek