Vložit inzerát

C/C++ EMBEDDED DEVELOPER – REMOTE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi kovaný v IT? Umíš programovat v jazyce C/C++ ?

Chceš vyvíjet, provádět diagnostikování a testování softwaru, navrhovat analogové a digitální integrované obvody pro aplikace v informačních technologiích, lékařské elektronice, telekomunikační technice a zařízeních pro průmyslové řízení a rozhodování?

Možnost pracovat z Prahy, Ostravy nebo Plzně.

Náplň práce

Jako C/C++ vývojář budete vyvíjet či portovat základní systémový embedded SW:

Bootloader (např. U-Boot) s možností konfigurace.
OS linuxového typu včetně systémových služeb (Cron, web server, synchronizace času, syslog, SSH apod.)
Základní webové rozhraní včetně šablon stránek.
Cyber security požadavky.
Vývojové prostředí

Požadavky

Must have:

C/C++ (embedded)
Vývojové prostředí Visual Studio nebo Eclipse
Angličtina na středně pokročilé úrovni (pro čtení technické dokumentace)
Ochota učit se nové věci, komunikativnost, pečlivost

Nice to have:

Zkušenost s programováním embedded zařízení
Arduino
Assembler
Znalosti komunikace po CAN sběrnici
Zkušenosti s vývojem v safety prostředí (MISRA)
Orientace v problematice počítačové bezpečnosti (cybersecurity)

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek