Vložit inzerát

Manažer/ka oblasti rezidenčního segmentu |nový projekt|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený/á obchodník/ce s léty praxe?

Vyznáte se v rezidenčním segmentu realitního trhu?

Máte přehled ve světě developmentu, architektů, projektantů a investorů?

Obchodovat, komunikovat a jednat je Vaší vášní?

Pak mi určitě zašlete Váš životopis, ráda Vám představím nový projekt stabilní, prosperující a původně české společnosti.

E: andrea.soukupova@grafton.cz.

Příležitost nabízí nejen stabilitu, ale i možnost rozšířit si obzory a naučit se nové technologie.

Ráda bychom, aby jste uměl/a:
o Vyhledávat nové obchodní příležitosti
o Rozvíjet a udržovat obchodní vztahy s novými a stávajícími zákazníky (Architekti, Projektanti, Systémoví integrátoři, Investoři, Správci budov)
o Podílet se na vytváření obchodních strategií (ČR)
o Pořádat vzdělávací akce a semináře pro nové a stávající zákazníky Poskytovat obchodní podporu obchodním partnerům
o Reportovat pomocí prodejních nástrojů jako Salesforce
o Plánovat marketingové aktivity
o Zvyšovat povědomí o značce a produktech.

Požadavky

* VŠ vzdělání nebo SŠ a léta praxe
* Zkušenost na podobné obchodní pozici
* Znalost rezidenčního segmentu
* Angličtina na úrovni B2
* Silné komunikační a prezentační dovednosti
* ŘP sk. B.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 10000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek