Vložit inzerát

BACKEND PROGRAMÁTOR | Java, Kotlin | 85 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Programování backendových částí aplikací v Javě nebo v Kotlinu je tvým denním chlebem? Domluvíš se bez problému anglicky?

Tak právě pro tebe máme připravené místo v našem velmi přátelském brněnském týmu! Neváhej a přidej se k nám!

V naší společnosti již přes 15 let vyvíjíme softwarové produkty pro velké mezinárodní společnosti. Aktuálně hledáme posilu pro menší tým pracujícím na novém projektu, jehož produkt slouží ke správě IT a podnikových služeb.

Co tě u nás čeká:

* dlouhodobý vývoj projektu
* budeš se podílet na vývoji webové aplikace v oblasti ITSM
* architektura postavená na mikroslužbách
* budeš vyvíjet v Javě nebo v Kotlinu
* český tým mladších ale i zkušenějších vývojářů
* využití angličtiny! Na vývoji produktu úzce spolupracujeme s německými kolegy, takže některé specifikace budeš přebírat přímo od nich
* pokud budeš mít ambice a chuť růst, můžeš se naučit i další technologie nebo DevOps a posunout se na level Fullstack developera

S jakými technologiemi také pracujeme:
* SpringBoot, GraphQL, Liquibase, RabbitMQ, BPMN, Flowable, Camunda, Kubernetes, Akka a další

Požadavky

* zkušenost s programováním v Javě nebo v Kotlinu
* schopnost komunikovat v angličtině v rámci společnosti ale i s klienty
* super by bylo, pokud již budeš mít zkušenosti s obdobnou pozicí ve vývoji nebo máš již za sebou samostatné projekty

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 45000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek