Vložit inzerát

PLC PROGRAMÁTOR | Praha | Roční prémie!

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme PLC programátory a programátorky, kteří se nebojí cestovat a umí anglicky nebo německy!
Nevíš kde nastartovat nebo vylepšit svoji kariéru?
Tohle je ideální volba. Není potřeba ani vyhláška! Hlavní je zájem o obor, jazyk a ochota cestovat.

Zaměření projektů je opravdu široké. Působíme v chemickém, farmaceutickém, potravinářském a automobilovém průmyslu. Pojďte se zdokonalit v tom, co Vás baví! Prostor pro zaučení je samozřejmostí.

Náplň práce:

- Vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy (PLC/DCS, SCADA)
- Oživení a uvedení řídicích systémů do provozu
- Tvorba a řízení projektové dokumentace
- Návrh koncepce automatizace
- Řízení menších projektů
- Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

Požadavky

- Vzdělání technického směru
- Zkušenost s programováním PLC výhodou
- Znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
- Zájem o automatizaci a s ní související technologie
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek