Vložit inzerát

PPC SPECIALIST | NEOMEZENÁ DOVOLENÁ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vášeň pro digitální marketing a ovládáš PPC?
Tvorba a správa PPC a SEO pro nejlepší české i mezinárodní společnosti, mladí zapálení lidé, moderní a komfortní pracovní prostředí i neomezené dovolená.

Chceš pracovat na nejrůznějších projektech v oblasti online marketingu - ať už pro klienty nebo interně? Je pro tebe v práci důležitá svoboda - ale i řád, nepovrchní vztahy, otevřená komunikace a férovost?
Chceš být obklopen nadšenými profesionály, ze kterých srší inspirace?

-Působíme v digitálním světě - zabýváme se online marketingem, tvorbou aplikací, customer develompmentem.
-Nabízíme možnost podílet se na PPC a SEO kampaních pro naše klienty, zejména s využitím Google Ads, Sklik a Google Analytics.
-Dáme Ti možnost stát za budováním oddělení digitálního marketingu a následně ho vést, popř. si vytvořit vlastní tým.
-Od Tebe očekáváme zejména to, že Tě online marketing baví, dokážeš pracovat s vizualizací dat, umíš si obhájit své výsledky a nebojíš se říct svůj názor.

Požadavky

Kromě toho se Ti bude hodit:
- Pokročilá znalost PPC
- Znalost SEO
- Znalost programů Google Ads, Sklik a Google Analytics
- Výborná znalost Excel
- Schopnost práce s čísly a analytické myšlení

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek