Vložit inzerát

Trade Marketing Asistent/ka v Karlíně, až 250 Kč/hod.

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Víte co Trade Marketing obnáší? Láká Vás prostředí FMCG společnosti a Karlín je pro Vás snová lokalita?
Tak neváhejte a ozvěte se nám!

Co Vás na této pozici čeká?
- koordinace POS aktivit ve spolupráci s agenturou a obchodním oddělením
- kontrola plnění marketingových plánů - sledování profitability, analýza dat, prezentování výsledků
- spolupráce s obchodním oddělením a produktovými manažery při uvádění nových produktů
- komunikace s obchody a dodavateli
- vystavování propagačních materiálů a monitoring vystavení, sledování skladů
- podávání návrhů na zlepšení a spolupráce s KAM za tímto účelem
- monitoring konkurence

Nástup: ihned
Mzda: 200 - 250 Kč/hod.
Spolupráce: DPČ na cca 3 měsíce, úvazek na 20 hodin/týdně

Požadavky

Koho hledáme? Ideálně někoho, kdo:

- marketing studoval a má v něm relevantní zkušenost
- anglicky hovoří na úrovni B2
- má povědomí o analýze tržních dat
- MS Excel je pro něj hračka
- je komunikativní a nebojí se prezentací

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 200 CZK do 250 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek