Vložit inzerát

Daňový Kontrolor/ka | 60 000Kč | Praha 5

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho mezinárodního klienta hledáme kandidáta/ku na pozici daňového kontrolora.

Co bude náplní vaší práce:

* Samostatná příprava rezerv na daň z příjmů právnických osob (DPPO)
* Výpočet odložené daně vč. reportingu do skupiny
* Spolupráce při přípravě ročního přiznání k DPPO
* Komunikace s externí účetní společností a daňovým poradcem
* Odpovědnost za daňové účty a platby daně
* Správa daňového registru a související analýzy
* Ad hoc analýzy ohledně daňového posouzení a
* Interní daňové poradenství
* Spolupráce na zlepšování interních finančních a daňových procesů
* Spoluúčast na projektech

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 5

Požadavky

* VŠ vzdělání (zaměření na daně či účetnictví)
* Min 2 roky praxe v oblasti finančního controllingu se zaměřením na daně či v oblasti daňového poradenství
* Znalost české účetní a daňové legislativy
* AJ komunikativní, alespoň B2
* Znalost MS Excel a MS Office,
* Schopnost práce s většími objemy dat
* Samostatnost a analytické myšlení

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek