Vložit inzerát

ÚČETNÍ | angličtina

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš alespoň krátkou praxi v účetnictví a domluvíš se bez problému anglicky? Jsi rád/a součástí menšího týmu? Chceš mít kancly poblíž centra Brna a zároveň pracovat z domu klidně 4 dny v týdnu?
- Nabízíme Ti pozici s vekým potenciálem se vypracovat, podle toho, v jaké fázi se nacházíš právě teď. Pokud jsi již zkušená/ý účetní, můžeš se v krátké době vypracovat až na vedoucí pozici.

Co to obnáší?
* podílení se na procesu uzávěrky
* účtování opravných položek, časového rozlišení, dlouhodobého majetku
* analýzy odchylek, sledování mimořádných výdajů
* příprava zápisů do účetního deníku
* příprava dat pro audity, reporting
* příprava plateb

Požadavky

Jaké znalosti hledáme u Tebe?

* ekonomické vzdělání
* praxe v oblasti účetnictví
* zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou
* znalost US-GAAP výhodou
* komunikativní znalost angličtiny (min. B2, denní komunikace napříč entitami firmy)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek