Vložit inzerát

OSOBNÍ BANKÉŘ/KA | MORAVSKÉ BUDĚJOVICE!

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě hledat optimálních řešení, která jsou zaměřená na reálné potřeby klienta? Máš rád/a práci s lidmi a moderními technologiemi? Máš obchodní zkušenosti a chceš se rozvíjet v oblasti financí? Pokud chceš skrze poradenství pomáhat lidem k jejich prosperitě, tohle je Tvá šance!

Co bude tvou náplní práce?
- Komunikace s lidmi a budování svého portfolia z bazénu našich klientů
- Poradenství ve finanční oblasti a bankovních produktů
- Zjišťování potřeb klientů a jejich blízkých
- Administrativa spojená s péčí o klienty a servis jejich produktů
- Plánování a koordinace vlastních aktivit
- Práce v interním systému a s moderními technologiemi

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání s maturitou
* Znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod. nutná!
* Ideálně zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek